Aktiffelsefe Adana'da Nisan Ayında Feng Şui 'i konuşuyor olacağız.

Feng Şui "rüzgâr" ve "su" anlamına gelen, doğada var olan yaşam enerjisini, yaşanılan mekânlarda harekete geçirme yöntemlerini gösteren eski bir Çin öğretisidir. Geçmişi çok eskilere dayanan bu “mekan düzenleme sanatı“, doğa ile insan arasında bir denge ve uyum yaratmayı hedeflemektedir. Günümüzde doğadan gittikçe kopan şehir insanları için yaşam alanında huzur ve rahatı sağlamak vazgeçilmez hale gelmiş ve küçük dokunuşlarla enerjimizi yükseltecek öneriler değer kazanır olmuştur. Bu noktada belki de en iyi çözüm, yüzyıllarca öncesinden gelen ve bize estetik bir bakış açısı sunan Feng Şui öğretisidir.

Bu kadim öğretiden faydalanmak isteyenleri etkinliğimize bekleriz.
Konuşmacı: Yük. Mimar Deniz Erdoğan
Katılım için kayıt olmak gerekmektedir.Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
https://goo.gl/forms/5bFOt3l98fvdF9tU2

FELSEFE, PSİKOLOJİ VE GÖNÜLÜLÜK SEMİNERLERİ:
Hep cevabını aradığın soruların, içinden çıkmakta zorlandığın ikilemlerin mi var? Kendinde ve çevrende değiştirmek isteyip de değiştiremediğin şeyler ya da gerçekleştirmek için yeterince güç bulamadığın hayallerin mi var?
Felsefe, Psikoloji ve Gönüllülük faaliyetlerinin sana yardımcı olmasını istersen 23 NİSAN, PAZARTESİ, SAAT 19.00 ÜCRETSİZ TANITIM SEMİNERİMİZE DAVETLİSİN!

NASIL KAYIT OLABİLİRSİN? (Bu kayıt tanıtım semineri içindir, seminerlere devam etmek için kayıt tanıtımdan sonra yapılacaktır)
Kayıt formu için tıkla: https://docs.google.com/forms/d/1pT2XfoxDSLmCPG4DeElZWSWr1JM0J4wb5WH55g7GdpM/edit

NEREDE?
http://aktiffelsefeadana.org/iletisim
Tel: 0 505 730 0291

SEMİNER KONULARIMIZ:
Felsefe Seminerleri: Felsefe, en yalın ifadeyle “Philosophia” yani “Bilgeliğe duyulan aşk” anlamına gelir. Bugün felsefe her ne kadar zihinsel oyunlar gibi spekülatif bir beyin jimnastiğine indirgenmiş olsa da, bilgeliğe ulaşmak isteyen herkesi ilgilendiren bir alandır. Daha “iyi” bir insan olmak isteyen, daha “iyi” bir dünyada yaşamak isteyen herkese felsefe gereklidir.

Psikoloji Seminerleri: Seminerlerimizde, Bilinç, Dikkat, Hafıza, Konsantrasyon, Zekâ, Alışkanlıklar, İmgelem, İrade gibi konular psikoloji pratikleriyle birlikte gerçekleşmektedir.

Gönüllülük Seminerlerimiz: Seminerlerimiz sadece teorik işlenmediği için bazı Gönüllük seminerleri ve Projeleri ile desteklenmektedir. Bu sayede tüm bu konuların uygulama yoluyla daha iyi anlaşılması hedeflenmektedir. Dolayısıyla katılanların bu projelere dâhil olması ve işbirliği yapması teşvik edilmektedir