Cumartesi, 10 Mart 2018 00:00

Felsefe, Psikoloji ve Gönüllülük Seminerleri 26 Mart, Pazartesi, 19:00

Written by 
Rate this item
(1 Vote)
 
FELSEFE, PSİKOLOJİ VE GÖNÜLÜLÜK SEMİNERLERİ:
Hep cevabını aradığın soruların, içinden çıkmakta zorlandığın ikilemlerin mi var? Kendinde ve çevrende değiştirmek isteyip de değiştiremediğin şeyler ya da gerçekleştirmek için yeterince güç bulamadığın hayallerin mi var?
Felsefe, Psikoloji ve Gönüllülük faaliyetlerinin sana yardımcı olmasını istersen; 26 MART, PAZARTESİ, SAAT 19.00 ÜCRETSİZ TANITIM SEMİNERİMİZE DAVETLİSİN!

NASIL KAYIT OLABİLİRSİN? (Bu kayıt tanıtım semineri içindir, seminerlere devam etmek için kayıt tanıtımdan sonra yapılacaktır)
Kayıt formu için burayı tıklayınız

NEREDE?
http://aktiffelsefeadana.org/iletisim
Tel: 0 505 730 0291

SEMİNER KONULARIMIZ: ...
Felsefe Seminerleri: Felsefe, en yalın ifadeyle “Philosophia” yani “Bilgeliğe duyulan aşk” anlamına gelir. Bugün felsefe her ne kadar zihinsel oyunlar gibi spekülatif bir beyin jimnastiğine indirgenmiş olsa da, bilgeliğe ulaşmak isteyen herkesi ilgilendiren bir alandır. Daha “iyi” bir insan olmak isteyen, daha “iyi” bir dünyada yaşamak isteyen herkese felsefe gereklidir.

Psikoloji Seminerleri: Seminerlerimizde, Bilinç, Dikkat, Hafıza, Konsantrasyon, Zekâ, Alışkanlıklar, İmgelem, İrade gibi konular psikoloji pratikleriyle birlikte gerçekleşmektedir.

Gönüllülük Seminerlerimiz: Seminerlerimiz sadece teorik işlenmediği için bazı Gönüllük seminerleri ve Projeleri ile desteklenmektedir. Bu sayede tüm bu konuların uygulama yoluyla daha iyi anlaşılması hedeflenmektedir. Dolayısıyla katılanların bu projelere dâhil olması ve işbirliği yapması teşvik edilmektedir.

 

Read 191 times Last modified on Cumartesi, 10 Mart 2018 18:35